CertEnergia

Certyfikat energetyczny

 

Zgodzisz się zapewne, że przygotowanie certyfikatu energetycznego (świadectwa energetycznego) dla dużego budynku wymaga znacznie więcej pracy niż dla małego domu jednorodzinnego. Dlatego też cena musi być odpowiednio zróżnicowana. W przypadku certyfikatów energetycznych jest kilka czynników, które wpływają na ich cenę:

Dlatego za każdym razem przed przyjęciem zlecenia dokonujemy wyceny usługi i przedstawiamy ostateczną ofertę. Nie stosujemy popularnych w branży sztuczek (np. dodatkowa opłata za dojazd czy odbiór dokumentacji od Klienta). Cena, którą od nas otrzymasz obejmuje wszystkie koszty, a jeśli coś pominiemy – no cóż – nasza strata.

Zdajemy sobie sprawę, iż powyższe informacje, choć ważne, nie odpowiadają na najważniejsze Twoje pytanie: ile zapłacę u nich za certyfikat energetyczny? Aby chociaż częściowo odpowiedzieć na Twoje pytanie i pokazać poziom cen za świadectwo energetyczne, przygotowaliśmy dwa narzędzia: przykładowe ceny oraz kalkulator. Podane ceny są cenami netto.

1 Ceny certyfikatów energetycznych

Parterowy dom o prostej, zwartej konstrukcji. Powierzchnia 140m2 oraz użytkowe poddasze. Standardowy sposób ogrzewania (kocioł na gaz). Pełna dokumentacja techniczna.

Cena: od 200 PLN

Dom o bardziej skomplikowanej konstrukcji z wykuszami, loggiami, lukarnami. Dodatkowo oprócz standardowego kotła gazowego zainstalowany jest kominek z płaszczem wodnym. Powierzchnia użytkowa budynku 200m2.

Cena: od 390 PLN

Dom o skomplikowanym kształcie, w którym zastosowano niestandardowe rozwiązania w zakresie ogrzewania – pompę ciepła oraz system klimatyzacji. Dodatkowym utrudnieniem były braki w dokumentacji technicznej.

Cena: od 890 PLN

Masz wątpliwości?

Pamiętaj, że u nas otrzymujesz certyfikat energetyczny z gwarancją co oznacza, że jeśli nadzór budowlany go zakwestionuje, poprawimy go w ciągu jednego dnia roboczego. Co więcej, jeśli poniesiesz w związku z tym szkodę – nie martw się – jesteśmy ubezpieczeni (polisa OC, suma ubezpieczenia 250 000 PLN).

Już niedługo zacznie się kontrola certyfikatów. Istnieje duże ryzyko, że świadectwa energetyczne wystawione przez niedoświadczonych certyfikatorów zostaną zakwestionowane.

Jeśli cenisz sobie jakość i spokój – zadzwoń już dziś.

 

Skontaktuj sięStrona główna

 

zaufali nam:

Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne