Poznaj naszych Klientów

Logo firmy Orion Investment
Grupa Orion Investment S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (rynek New Connect) – to jeden z największych deweloperów w południowej Polsce, koncentrujący swoją działalność na rynku budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Do największych realizacji należy zaliczyć m.in. halę produkcyjno-magazynową o pow. 4.000m2 w Sosnowcu oraz presiżowy apartamentowiec o pow. 7.000m2w Krakowie. Grupa Orion Investment S.A. jest również strategicznym sponsorem kampanii ekologicznej: Zbadaj Swój Dom.
www.orioninvestment.eu

 

Logo firmy ERBUD
ERBUD S.A.– to kolejna firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 roku. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych, świadcząca usługi w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno – drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich m.in. w Niemczech, Belgii, Luksemburgu i Holandii. Spółka otrzymuje zlecenia do realizacji prestiżowych projektów w kraju i zagranicą (dla przykładu centrum handlowe Victoria w Wałbrzychu oraz elektrownia węglowa w Wilhelmshaven). W 2010 roku obchodziła Jubileusz 20-lecia działalności.
www.erbud.pl

 

Logo firmy ADM
ADM Sp. z o. o. działa od 1993 roku i zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi. Obecnie obsługuje ponad 120 Wspólnot Mieszkaniowych, których łączna powierzchnia użytkowa to ponad 400.000m2. Nieruchomości te zlokalizowane są głównie na Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Czeladź. Posiadają Certyfikat Jakości ISO 9001. Dysponuje szerokim, doświadczonym zespołem fachowców.
www.adm.pl

 

Logo firmy AEDES
AEDES S.A.to jedna z największych firm budowlanych w Małopolsce, świadcząca usługi budowlano-montażowe. Spółka oferuje wykonawstwo pełnego zakresu prac budowlanych. Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji wnętrz w nowoczesnych systemach. Firma powstała w 2000 roku i zdobyła zaufanie i przychylność klientów oraz partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Obecnie na budowach realizowanych przez AEDES pracuje ponad 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Szeroka specjalizacja firmy, wyposażenie w najlepszy sprzęt, zastosowanie nowoczesnych technologii, stały i sprawdzony zespół budowlany przekładają się na solidność i terminowość realizacji, a także atrakcyjne warunki cenowe proponowane przez firmę.
www.aedes.pl

 

Logo firmy Beskid-Holding
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „Beskid-Holding” Sp. z o.o– jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonawstwa robót ogólnobudowlanych . Prowadzą prace dla inwestorów publicznych i prywatnych. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi świadczą usługi wszelkich robót z zakresu budownictwa ogólnego, użyteczności publicznej, mieszkaniowego, przemysłowego i inżynieryjnego. W ramach swojej działalności developerskiej wznoszą budynki wielorodzinne i jednorodzinne. Firma posiada też uprawnienia do prowadzenie robót w obiektach zabytkowych. Firma świadczy usługi najwyższej jakości co potwierdzają liczne referencje od Klientów.
www.pbobeskid.pl

 

Logo firmy DOMBUD
Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” S.A.- firma zajmuje ugruntowaną pozycję wśród najważniejszych i największych firm branży budowlanej, działających w rejonie południowej Polski. Firma jest od wielu lat solidnym partnerem dla inwestorów krajowych oraz kontrahentów zagranicznych. Przedsiębiorstwo ma doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykwalifikowaną załogę co przekłada się na wykonawstwo robót na najwyższym poziomie w różnych technologiach i wysokich wymaganiach technologicznych. Posiada 60-letnią tradycję oraz takie atuty jak: własna baza sprzętowa oraz zakład prefabrykacji. Firma DOMBUD S.A. zdobyła certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, certyfikat Przejrzysta Firma, certyfikat przynależności do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm oraz wiele innych wyróżnień i nagród.
www.dombud.pl

 

Logo uczelni Gallus
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach- uczelnia powstała w 1994 roku. Jej misją jest realizacja procesu edukacyjnego i naukowo-badawczego na wysokim poziomie w oparciu o wiedzę, doświadczenie polskiej oraz zagranicznej kadry nauczycieli – wysokiej klasy specjalistów, ludzi o uznanym w środowisku akademickim autorytecie i docenianych osiągnięciach naukowych. Uczelnia ma uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich oraz do nadawania stopnia doktora nauk humanistycznych. Jako pierwsza na śląsku otrzymała akredytację do prowadzenia pełnego cyklu kształcenia wyższego. Posiada certyfikat WIARYGODNEJ SZKOŁY. Wspiera aktywność studentów i pomaga w organizowaniu warsztatów, seminariów, konferencji, debat, wystaw itp. W Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach studiują również studenci z zagranicy biorący udział w międzynarodowych programach wymiany edukacyjnej.
www.gallus.pl

 

Logo firmy Kufieta
KUFIETA S.C.- powstała w 1986 roku i obecnie posiada w ofercie ponad 200 produktów. Jako jedyny producent akcesoriów samochodowych w tej branży dysponuje tak bogatym asortymentem co daje firmie duża przewagę na rynku polskim i zagranicznym oraz pozwala konkurować z importerami z Chin. Systematycznie powiększa rynek i obecnie wśród odbiorców znajdują się firmy z Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Węgier, Rumunii, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Finlandii, Grecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Produkty otrzymują wysokie opinie w testach przeprowadzanych przez specjalistyczne pisma m.in. „Motor” i „Auto Świat”. Firma znajduje się też wśród dostawców dla wojsk NATO i posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Przedsiębiorstwo dba również o podnoszenie kwalifikacji pracowników i starannie dobrany zespół.
www.kufieta.com.pl

 

Logo firmy Multicomfort
Multicomfort Sp. z o.o.- to firma, która specjalizuje się w budowie domów pasywnych. Świadczą usługi w zakresie budowy domów energooszczędnych o drewnianej konstrukcji nośnej w 3 miesiące – (taki dom jest objęty 30 letnią gwarancją). Firma dostarcza domy do wszystkich krajów UE i jest zaopatrzona w niemieckie i szwedzkie urządzenia, które są odpowiedzialne za zaawansowany proces prefabrykacji co sprawia, że świadczone usługi są bardzo wyskokiej jakości. Kadra firmy składa się z najlepszych ekspertów, którzy oprócz doradztwa od podszewki i montażu zajmują się też załatwieniem formalności związanych z pozwoleniem na budowę. Multicomfort Sp. z o.o. współpracuje z najlepszymi firmami oferującymi nowatorskie rozwiązania. Przedsiębiorstwo jako jedno z nielicznych w Polsce może poszczycić się Europejską Aprobatą Techniczną.
www.multicomfort.pl

 

Logo wspólnoty Shiraz
Wspólnota Mieszkaniowa Ogrody Shiraz- jest dynamicznie rozwijającą się firmą dewelopersko – budowlaną, zarządzaną przez profesjonalnych managerów z długoletnim stażem i doświadczeniem zdobytym przy budowie wielu inwestycji w kraju i za granicą. W przeciągu 3 ostatnich dziesięcioleci grupa Shiraz wybudowała liczne inwestycje na rynku nieruchomości: galerie handlowe, kompleksy rozrywki i biurowce. Na rynku polskim firma oferuje przede wszystkim mieszkania o podwyższonym standardzie i luksusowe apartamenty. Shiraz zrealizował projekt eksluzywnego osiedla w Warszawie obejmującego aż 15 budynków i ponad 300 mieszkań. Właśnie to osiedle w licznych rankingach zajmowało pierwsze miejsce.
www.shiraz.pl

 

Logo Izoglas
Producent Żaluzji Międzyszybowych, Szyb, Drzwi i Okien- jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala z jednej strony zapewnić wysoką jakość, a z drugiej produkować okna, szyby i drzwi w całkiem nietypowych kształtach (koła, trójkąty i inne). Najciekawszym produktem w ofercie firmy są jednak żaluzje międzyszybowe – umieszczone w hermetycznie zamkniętej przestrzeni pomiędzy dwoma szybami. To nowoczesne rozwiązanie nie wymaga konserwacji ani czyszczenia. Firma współpracuje zarówno z developerami jak i osobami fizycznymi. Coraz większą część produkcji stanowi eksport.
www.izoglas.pl

 

Logo PWIK Rybnik
PWiK Rybnik – Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.posiada kapitał zakładowy wynoszący 598.248.500,00 zł. Kadra to ponad 250 wykwalifikowanych pracowników. Przedmiotem działalności Spółki jest wykonywanie zadań własnych gmin Rybnik, Gaszowice i Jejkowice w zakresie gospodarki wodno – ściekowej. Przedsiębiorstwo zostało nagrodzone certyfikatem przyznanym przez firmę TUV Nord Polska Sp. z o.o., certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. PWiK Rybnik otrzymało także w trakcie swojej działalności Statuetkę Polskiego Sukcesu i brązową statuetkę w programie „Solidna Firma” oraz zostało uhonorowane tytułem: „Solidny Pracodawca Śląska 2009”.
www.pwik-rybnik.pl

Powrót

zaufali nam:

Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne