O firmie

Kim jesteśmy?

Ludźmi z pasją i dużym doświadczeniem. Firma została założona przez dwóch przyjaciół z kilkunastoletnim doświadczeniem korporacyjnym.

Nad całością prac czuwa dr Wojciech Adamczyk. Wraz z zespołem starannie wybranych specjalistów, wspomaganych przez pracowników Politechniki Śląskiej, dba o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Brzmi jak korporacyjny slogan? Po części tak, ale zawiera to co jest dla nas najistotniejsze: chcemy, abyś był zadowolony z tego, że to właśnie nam powierzyłeś wykonanie usługi. I jak widać z pozytywnych opinii naszych Klientów zwykle nam się to udaje.

Czym się zajmujemy?

Wymieniamy wiedzę i posiadane kwalifikacje na usługi najwyższej jakości. Nasi specjaliści skrupulatnie przeprowadzą dla Ciebie badanie termowizyjne lub przygotują świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny). Pamiętaj, że od 2013 roku nastąpi zmiana przepisów: świadectwo energetyczne będzie obowiązkowe przy sprzedaży i wynajmie oraz wprowadzone będą ostrzejsze kontrole – zacznie się liczyć jakość, która jest naszą mocną stroną).

Ponadto opracowujemy audyty energetyczne oraz świadczymy inne usługi związane z szeroko rozumianą oszczędnością energii. Jednym z przykładów jest doradztwo energetyczne – usługa przeznaczona dla firm, pozwalająca zaoszczędzić 20-30% na kosztach energii.

Nasze mocne strony

Powierzone zadania wykonujemy szybko i dokładnie, gwarantując przy tym bezpieczeństwo świadczonych usług. Stawiamy na jakość, która wynika z doskonałej znajomości rynku i odpowiednich kwalifikacji naszych pracowników oraz naprawdę dobrego sprzętu do badań termowizyjnych (sprawdź jakim dysponujemy sprzętem do badań termograficznych!).

Byliśmy pionierami w zakresie wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej budynków na polskim rynku, dzięki czemu mamy doświadczenie niezbędne w tej branży. Znamy się na wykonywanej pracy i potrafimy w zrozumiały sposób wytłumaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły związane z odpowiednim wykorzystaniem zasobów energii. Skutecznie doradzamy jak oszczędzać energię.

Co dalej?

Masz kilka opcji: poznaj opinie naszych Klientów, dowiedz się co możesz zyskać dzięki termografii lub ile Twoja firma może zaoszczędzić na kosztach energii. Skonsultuj się z nami i sprawdź ile to może kosztować – przekonasz się, że stawki są rozsądne.

Służymy pomocą ! Najlepiej zadzwoń lub napisz maila. Daj nam szansę się poznać.
 
 

Skontaktuj sięPowrót
 

Projekt RPO WSL

Nasza firma wzięła udział w programie pod nazwą:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby „Wprowadzenie innowacyjnej usługi termowizji do oferty firmy CertEnergia sp. z o.o. sp.k. z Gliwic”

CertEnergia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Projekt realizowany w ramach Programu Rozwoju Subregionu Północnego

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Całkowita wartość projektu wynosi 184 952 PLN. Wartość dofinansowania wynosi 89 268 PLN.

Strona Główna

zaufali nam:

Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne