Praca – poszukujemy osób i firm

Przywiązujemy niezmiernie dużą wagę do kompetencji, doświadczenia i zaangażowania osób, z którymi współpracujemy. Tylko ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji pozwala świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie.

Cały czas dynamicznie się rozwijamy, dlatego poszukujemy doświadczonych i rzetelnych partnerów do współpracy. W chwili obecnej poszukujemy osób lub firm z województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Zakres współpracy to:

Termowizja (termografia) – wymagany sprzęt wysokiej klasy
Audyt energetyczny
Świadectwo charakterystyki energetycznej

W celu rozpoczęcia rozmów prosimy o przesłanie:

zwiń/rozwiń

Osoby fizyczne: CV ze szczególnym uwzględnieniem posiadanych uprawnień i doświadczenia oraz jeśli to możliwe referencji.
Firmy: krótkiej informacji o kierownictwie, pracownikach (ich liczba, uprawnienia i doświadczenie) oraz referencje od Klientów (jeśli firma posiada).
Powyższe informacje prosimy przesłać:

Atrakcyjny system prowizji

Dla agentów nieruchomości, notariuszy oraz wszystkich innych, zainteresowanych sprzedażą naszych usług lub polecaniem naszej firmy potencjalnym Klientom – przygotowaliśmy atrakcyjny system prowizyjny.

W celu poznania szczegółów i nawiązania współpracy – zadzwoń +48 500 11 50 11 lub napisz do nas: .

Zapraszamy firmy z ciekawą ofertą

Zapraszamy firmy z ciekawą ofertą usług budowlanych i pochodnych – po dokładnym sprawdzeniu i weryfikacji jakości oferowanych produktów i usług, będziemy je polecać naszym Klientom.

Prosimy o przesłanie oferty: .

Powrót

zaufali nam:

Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne