Cennik dla firm

Większość naszych Klientów to firmy. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów miał specyficznej wymagania odnośnie przedmiotu, zakresu i terminu wykonania przez nas usługi. Odnośnie certyfikatu energetycznego i audytu energetycznego pewnym odniesieniem może być cennik dla osób prywatnych: ceny certyfikatów energetycznych oraz ceny audytów energetycznych) . Jednak dla pozostałych usług, nie jesteśmy w stanie podać nawet przybliżonych cen naszych usług.

Możemy się jednak pokusić o podanie kilku informacji pozwalających chociaż ramowo zorientować się w poziomie cen naszych usług.

Nasze usługi = Twoja inwestycja

Wydatki Twojej firmy na nasze usługi traktujemy zawsze jako Twoją inwestycję. I jak każda inwestycja musi się ona zwrócić (i to najlepiej dość szybko).

Nasze wynagrodzenie = Twój zysk

W przypadku doradztwa energetycznego stosujemy bardzo popularną w krajach UE formułę „fixed fee + success fee”. Oznacza ona, że nasze wynagrodzenie częściowo uzależnione jest od wkładu naszej pracy, a w dużej części od uzyskanych efektów.

Dobrzy specjaliści nie pracują za darmo

Wielu naszych klientów twierdzi, że szukają przede wszystkim niskiej ceny, ale wcale tak nie jest!
Każdemu zależy na cenie, która jest odpowiednia do rezultatów.

Na pewno nie potrzebujemy kiepskiej usługi w niskiej cenie, ponieważ i tak nam nic nie przyniesie. Dobra jakość wymaga dobrych ludzi. Godzina pracy naszego specjalisty kosztuje 250 PLN netto, przy czym większość z naszych dotychczasowych projektów wymagała od kilku do kilkunastu godzin pracy.

Kolejny krok należy do Ciebie! Sprawdź zanim uwierzysz

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Skontaktuj się z nami. Napisz do nas – zadzwoń – daj nam się poznać. Porównaj oferty. Sprawdź koszty. Oceń projekty. Możesz zyskać Ty i Twoja firma.

Nasi Klienci czerpią korzyści z naszej pracy. Zrób to także Ty i zobacz, jakie to proste. Zacznij już dziś.

Skontaktuj sięPowrót

 • Kontakt

  32 707 32 10
  883 009 204
  Pn - Pt: 8-17
  Sb: 10-15
  Więcej ▸
 • zaufali nam:

  Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne