Termowizja dla firm

Termowizja dla firm

Prześwietl swoją firmę i oszczędzaj

Firmom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie gospodarowania energią – podpowiemy Ci, jak obniżyć wydatki na energię nawet o połowę. Diagnoza energetyczna oraz zaawansowane badanie termowizyjne najwyraźniej i w kolorze pokażą Ci, którędy uciekają Twoje pieniądze.

1Diagnoza energetyczna czyli kompleksowy przegląd energetyczny

Najważniejsza jest świadomość prawdziwych potrzeb energetycznych Twojej firmy. Rzecz bowiem w tym, żeby unikać płacenia za niewykorzystaną lub niepotrzebnie zużytą energię oraz zastanowić się jak oszczędzić energię przy zasilaniu wszystkich niezbędnych w firmie urządzeń. Dodatkowo, monitoring stanu urządzeń pozwala uniknąć awarii i związanych z tym kosztów – m.in. usuwania usterek oraz przerw w produkcji.

Zobacz przykład jak można uniknąć wysokich kosztów awarii ▸

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam przygotować kompleksowy plan zmniejszania wydatków na energię Twojej firmy! Możliwych oszczędności szuka się analizując umowy na zakup energii i usług dystrybucyjnych, faktury za energię i usługi dystrybucyjne, system pracy przedsiębiorstwa lub urzędu oraz pracę urządzeń. Przegląd energetyczny zakończony jest raportem, w którym:

- opisujemy wykonane analizy,
- proponujemy konkretne działania,
- oceniamy oszczędności uzyskane po zrealizowaniu zaleceń,
- szacujemy koszty, wdrożenia sugerowanych przez nas zmian.

 

2Zaawansowane badanie termograficzne (termowizyjne)

Termografia jest nieinwazyjnym sposobem pozwalającym zebrać maksimum informacji bez konieczności ingerencji w obiekt lub urządzenie.

Masz chłodnię? Chłodzenie jest drogie, zatem każde kilka procent nieszczelności czy to w wielkim magazynie czy w ciężarówkach-chłodniach można łatwo przeliczyć na pieniądze. Badanie termowizyjne znakomicie pokaże Ci, gdzie błędy konstrukcji i nieszczelności marnują efekt chłodzenia razem z Twoimi pieniędzmi.

Termografia pozwala ponadto przedsiębiorcom na:

 • monitoring stanu urządzeń elektrycznych,
 • wykrycie nieprawidłowości (usterek) w działaniu maszyn i urządzeń,
 • zbadanie jakości instalacji energetycznej w budynkach,
 • zbadanie jakości wykonania obiektów budowlanych, w tym także np. pieców, chłodni, kominów z punktu widzenia ich izolacji termicznej i energochłonności oraz stanu technicznego,
 • oszacowanie wartości strat, jakie powodują wady konstrukcji, usterki urządzeń bądź niewłaściwa izolacja termiczna obiektu.

Nasza wiedza i doświadczenie, w postaci przeglądu energetycznego, doradztwa czy też  badań termograficznych pozwolą Ci nie tylko zweryfikować jakość wykonania obiektów Twojej firmy (m.in. hale produkcyjne, magazyny, obiekty wystawiennicze czy chłodnie), ale przede wszystkim pozwolą Ci uzyskać duże oszczędności w kosztach energii.

Skontaktuj sięPowrót

 • Kontakt

  32 707 32 10
  883 009 204
  Pn - Pt: 8-17
  Sb: 10-15
  Więcej ▸
 • zaufali nam:

  Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne