CertEnergia

Audyt energetyczny

W przypadku audytów energetycznych istnieje bardzo duże zróżnicowanie budynków dla których są wykonywane. Od starych kamienic po duże bloki z wielkiej płyty. Ponadto, często zdarzają się braki w dokumentacji technicznej co znacząco wpływa na pracochłonność i cenę usługi.

Podobnie jak w przypadku certyfikatów energetycznych, trudno jest opracować standardowy cennik usług. Jednak, jako potencjalny Klient chcesz przynajmniej zorientować się, na jakim poziomie kształtują się nasze ceny. A naszym obowiązkiem jest Ci taką informację dostarczyć.

Oto przykłady wykonanych przez nas audytów energetycznych wraz z cenami:

Mały budynek, o kubaturze 1.700 m3, zwarta, prosta konstrukcja, ciepło dostarczane z sieci miejskiej do węzła cieplnego zlokalizowanego w budynku, budynek zinwentaryzowany.

Cena: 1 500 PLN

Budynek średniej wielkości, o kubaturze 10.500 m3 i średnim stopniu skomplikowania. Ciepła woda przygotowywana w podgrzewaczach gazowych. Dokumentacja techniczna budynku w formie szczątkowej.

Cena: 2 500 PLN

Duży budynek o kubaturze ok. 30.000 m3, z licznymi dobudówkami. Konieczna rekonstrukcja wybranych przegród zewnętrznych oraz modernizacja systemu ogrzewania, brak dokumentacji technicznej.

Cena: 3 500 PLN

Pamiętaj!

Zawsze warto zadzwonić i poznać naszą ofertę. Porównaj ją z innymi – pamiętaj, aby odrzucić najtańszą ofertę (zwykle otrzymasz kiepską usługę) i najdroższą (zwykle wysoka jakość, ale kiepski stosunek jakości do ceny). Zadzwoń do nas – my naprawdę lubimy rozmawiać z Klientami.

Skontaktuj sięStrona główna

zaufali nam:

Klienci Certenergi: Termowizja Certyfikaty Energetyczne